Główna  /  Wczasy  /  Zagraniczne

WCZASY W CZARNOGÓRZE ADRIA HOTEL HARMONY***

Czarnogóra / --- / Čanj

WCZASY W CZARNOGÓRZE ADRIA HOTEL HARMONY***

POLECAMY

Profil: indywidualni, wczasy, zagraniczne

Cena: 3 190 zł

Rezerwuj Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • tel. 32 740 92 00
  • kom. 515 739 642 wycieczki, wczasy
  • kom. 786 805 916 wycieczki szkolne, grupy min. 15-os.

Opis:

ČANJ
Mała, malownicza miejscowość, która jest oddalona o 30 km od Budwy, miasta uważanego za centrum turystyczne Czarnogóry. Miasteczko ulokowane jest w jednej z licznych zatok wybrzeża,z dala od zgiełku dużego miasta – dzięki temu jest doskonałym miejscem do relaksu i odpoczynku a jednocześnie jest świetnym miejscem wypadowym dla chcących zwiedzać i poznać lepiej północną Czarnogórę. Plaża w Čanj ma długość 1500 m, a przez miejscowych nazywana jest złotą lub perłową ze względu na kolor. Część plaży jest o podłożu żwirkowym, a część żwirkowo-piaskowa.
 

ADRIA HOTEL HARMONY***
Rodzinny, 3-gwiazdkowy hotel usytuowany niedaleko plaży.
Na terenie hotelu znajdują się dwa baseny: jeden zewnętrzny umiejscowiony na dachu hotelu oraz drugi wewnątrz budynku. Obiekt oferuje także możliwość skorzystania z sauny fińskiej.  Dla gości dostępna jest także restauracja oraz bar. Na plaży znajdują się parasole i leżaki (osobno płatne).
Pokoje: 2,- 3- i 4-osobowe z łazienkami posiadają klimatyzację, telewizory z TV-sat, suszarki do włosów, lodówki oraz darmowe Wi-Fi.
Wyżywienie: 8 śniadań i 8 ciepłych obiadokolacji w formie zróżnicowanego bufetu. Do śniadań herbata soki oraz woda w cenie (uwaga - kawa płatna osobno). Do obiadokolacji napoje płatne osobno.

Strona hotelu: https://www.adriahotelcanj.com/en/
 

NOCLEG TRANSFEROWY
W celu ułatwienia podróży oferujemy w drodze do Czarnogóry 1 nocleg transferowy w okolicach Belgradu. Hotel o standardzie **/*** z obiadokolacją i śniadaniem.
W drodze powrotnej do Polski nie przewidujemy noclegu transferowego. Transport: autokar klasy lux (WC, klimatyzacja, DVD, barek).

WYJAZD BEZPOŚREDNIO Z RACIBORZA!

 

W drodze do Czarnogóry zatrzymamy się na nocleg i zwiedzanie Belgradu (Serbia). Podczas wczasów zaproponujemy naszym turystom wycieczki fakultatywne (nie ujęte w cenie wczasów) obejmujące absolutne „NAJ” czyli to, co my sami uważamy za najbardziej wartościowe do zwiedzenia w okolicy. Zapisy na wycieczki oraz płatność realizowane będą pierwszego dnia po przyjeździe grupy na miejsce:


Czarnogóra z lotu ptaka”, czyli wyprawy w głąb kraju

Z położonej nad morzem Budvy wyruszymy w kierunku Parku Narodowego Lovcen. Wjedziemy aż po pod Jezerski Vrh (1657 m n.p.m.). Na jego szczycie znajduje się mauzoleum Piotra II Petrovića Njegoša, władcy - poety epoki romantyzmu. Na szczyt prowadzi 400 schodów, a ze szczytu rozpościera się piękny widok na prawie całą Czarnogórę, a szczególnie na głęboko wciętą w ląd Zatokę Kotorską. Zatrzymamy się w wiosce Njeguši słynącej z najlepszej szynki Prsut, gdzie będzie możliwość jej zakupu oraz regionalnego sera, a także lokalnych napitków. Przejedziemy słynnymi serpentynami w stronę Starego Miasta Kotor. Średniowieczny Kotor to miasto portowe kupców i żeglarzy wpisane na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO, pełne zabytków, cerkwi, pałaców, słynnej katedry Świętego Trifuna, jak również placu kotów! Po zwiedzaniu starówki z przewodnikiem, czas wolny na obiad. Na sam koniec udamy się do prawdziwej perły Adriatyku - Perastu, malutkiego, przepięknego barokowego miasteczka, z którego widać sztuczna Wyspę Bogurodzica na Skale oraz wysepkę Świętego Jerzego.

Cena 55 euro / os.


W cenie:
- Transport klimatyzowanym busem
- Polskojęzyczny lokalny przewodnik oraz pilot
- Bilet wstępu do Parku Narodowego Lovcen
- Bilet wstępu do Mauzoleum
- Wejście grupowe do Kotoru i zwiedzanie miasta Perast

 

 

„Czarnogórskie Karaiby”
 

W czasie wycieczki zwiedzimy Budvę (towarzyskie serce Czarnogóry z uroczą starówką, gdzie klimatu dodaje lazur Adriatyku i bliskość gór). Z miasta wypłyniemy na rejs po Budwańskiej Riwierze, gdzie pooglądamy malownicze klify, które opływa szmaragdowy Adriatyk. Na miejscu docelowym będzie na nas czekać prywatna plaża, smaczny bałkański obiad i wino.
 

Cumujemy, wysiadamy i... mamy całą plażę tylko dla siebie. Na każdego uczestnika czeka leżak, parasol oraz powitalna rakija, na podkręcenie apetytu. Przed nami jeden plan – relaks, dobre jedzenie, zimne napoje i aktywności w morzu. Na miejscu czekają na nas świeżo złowione ryby, które kucharz-marynarz złowił z samego rana, przygrillowane podaje z ziemniaczkami lub cukinią, a do tego jest jeszcze jedno danie – pasta z owocami morza oraz do oporu świeże warzywa – papryki, ogórki, cebule, pomidory. Aby w upale w gardłach nie zaschło – na każdym stole jest również schłodzone, białe wino, idealnie komponujące się z morskimi darami.
 

Cena 55 euro / os.


W cenie:
- Zwiedzanie Budvy z polskojęzycznym lokalnym przewodnikiem
- Rejs po Budwańskiej Riwierze
- Degustacja wina na statku
- Kącik dziecięcy
- Prywatna plaża tylko dla nas
- Leżaki, parasole
- Dwa dania obiadowe + wino
- Akcesoria przeznaczone do aktywności w morzu

 

 

“Jezioro Szkoderskie”
 

Jezioro Szkoderskie, największe jezioro na Bałkanach, znane z bogactwa fauny i flory. Absolutny raj dla biologów, ornitologów i wszystkich miłośników przyrody. Tutaj Matka Natura była bardzo hojna! Ponad 200 gatunków ptaków, cudowne lilie wodne, niekończąca się zieleń, liczne gatunki ryb, malownicze wysepki, a także urokliwe wioski rybackie. Podczas rejsu po jeziorze spotkamy także wiele pozostałości historycznych twierdz i klasztorów, które nadają temu obszarowi wyjątkowy charakter. Czas umilać nam będzie poczęstunek na statku, na który składa się: domowe wino, rakija, woda, sok oraz priganice z miodem (wytrawne pączki), domowy, krowi ser. Podczas rejsu będzie możliwość kąpieli w jeziorze.
 

W trakcie wyprawy dowiemy się też, dlaczego Czarnogóra mieni się krainą wina. Odwiedzimy wielką winnicę położoną nieopodal Podgoricy, gdzie w wyjątkowym otoczeniu oddamy się degustacji najlepszych win, które uzupełnimy daniami kuchni czarnogórskiej.
 

Cena 55 euro / os.

W cenie:
- Polskojęzyczny lokalny przewodnik oraz pilot
- 4 godzinny rejs statkiem
- Degustacje podczas rejsu (wino, rakija, sok, woda, ser, pączki z miodem)
- Bilety wstępu do Parku Narodowego Jezioro Szkoderskie
- Degustacja w winnicy (4 rodzaje wina, tradycyjna czarnogórska przekąska)

 

PROMOCJA:
Przy zakupie wszystkich 3 wycieczek cena tylko 150 EUR/os. !

 

W cenie:

- przejazd autokarem klasy lux (WC, barek, TV) z Raciborza do ČANJ i z powrotem,

- 8 noclegów w Adria Hotel Harmony*** z wyżywieniem HB (śniadania i obiadokolacje w formie bufetu),
- 1 nocleg transferowy w drodze do Czarnogóry w hotelu**/*** w okolicach Belgradu z wyżywieniem HB,

- ubezpieczenie zagraniczne UNIQA KL 20 000 EUR i NNW 2000 EUR (ubezpieczenie podstawowe nie obejmuje chorób przewlekłych),

- opieka polskiego pilota - rezydenta przez cały czas pobytu,

- składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Uwagi:

Zbiórka 23.06.2023:

Racibórz, Plac Długosza, godz.: 18.45

 

Powrót do Raciborza 4.07.2023 w godzinach porannych.

 

ZWIEDZANIE - WYCIECZKI FAKULTATYWNE:
Podczas wczasów zaproponujemy naszym turystom wycieczki fakultatywne (nie ujęte w cenie wczasów) obejmujące absolutne „NAJ” czyli to, co my sami uważamy za najbardziej wartościowe do zwiedzenia w okolicy. Oferta wycieczek dostępna będzie ok. miesiąc przed wyjazdem, a zapisy na nie oraz płatność realizowane będą pierwszego dnia po przyjeździe grupy na miejsce.

 

Organizator ma prawo odwołać imprezę na 14 dni przed jej rozpoczęciem w przypadku nie zebrania  wystarczającej ilości uczestników. Informacja zostanie przekazana uczestnikom w formie telefonicznej lub w  przypadku braku kontaktu w formie elektronicznej (e-mail). Minimalną ilość uczestników Organizator ustala na 40 osób.

 

Zgodnie z art. 45 i art. 46 Ustawy z dnia 24 listopada 2017 r o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych Organizator informuje, że w przypadku:


1) wzrostu ceny przewozów pasażerskich wynikających ze zmiany kosztów paliwa lub innych źródeł zasilania,
2) wysokości podatków lub opłat od usług turystycznych objętych umową o udział w imprezie turystycznej, nałożonych przez podmioty, które nie biorą bezpośredniego udziału w realizacji imprezy turystycznej, w tym podatków turystycznych, opłat lotniskowych lub opłaty za wejście na pokład i zejście na ląd w portach oraz na lotniskach,
3) kursów walut mających znaczenie dla danej imprezy turystycznej


zastrzega sobie prawo do podniesienia ceny imprezy turystycznej zgodnie z przelicznikiem wskazanym przez podmioty wymienione w punktach 1 - 3. Cena może zostać podwyższona najpóźniej 21 dni przed wyjazdem/wylotem. Informację o podniesieniu ceny imprezy turystycznej Organizator przekazuje telefonicznie, a po jej zaakceptowaniu podpisuje z Podróżnym aneks do umowy imprezy turystycznej. Po otrzymaniu informacji o podniesieniu ceny imprezy turystycznej Podróżny ma prawo:

1) przyjąć proponowaną zmianę umowy o udział w imprezie turystycznej lub
2) odstąpić od umowy o udział w imprezie turystycznej za zwrotem wszystkich wniesionych wpłat i bez obowiązku wniesienia opłaty za odstąpienie.

 

Zapis stosuje się także odpowiednio do obniżenia ceny imprezy turystycznej w przypadku zmiany kosztów wskazanych w punktach 1-3 na korzyść Klienta.

Plan:

Galeria:

WCZASY W CZARNOGÓRZE ADRIA HOTEL HARMONY***/1
WCZASY W CZARNOGÓRZE ADRIA HOTEL HARMONY***/2
WCZASY W CZARNOGÓRZE ADRIA HOTEL HARMONY***/3
WCZASY W CZARNOGÓRZE ADRIA HOTEL HARMONY***/4
WCZASY W CZARNOGÓRZE ADRIA HOTEL HARMONY***/5
WCZASY W CZARNOGÓRZE ADRIA HOTEL HARMONY***/6
WCZASY W CZARNOGÓRZE ADRIA HOTEL HARMONY***/7
WCZASY W CZARNOGÓRZE ADRIA HOTEL HARMONY***/8
WCZASY W CZARNOGÓRZE ADRIA HOTEL HARMONY***/9
WCZASY W CZARNOGÓRZE ADRIA HOTEL HARMONY***/10
WCZASY W CZARNOGÓRZE ADRIA HOTEL HARMONY***/11
WCZASY W CZARNOGÓRZE ADRIA HOTEL HARMONY***/12
WCZASY W CZARNOGÓRZE ADRIA HOTEL HARMONY***/13
WCZASY W CZARNOGÓRZE ADRIA HOTEL HARMONY***/14
WCZASY W CZARNOGÓRZE ADRIA HOTEL HARMONY***/15
WCZASY W CZARNOGÓRZE ADRIA HOTEL HARMONY***/16
WCZASY W CZARNOGÓRZE ADRIA HOTEL HARMONY***/17
WCZASY W CZARNOGÓRZE ADRIA HOTEL HARMONY***/18
WCZASY W CZARNOGÓRZE ADRIA HOTEL HARMONY***/19
WCZASY W CZARNOGÓRZE ADRIA HOTEL HARMONY***/20
WCZASY W CZARNOGÓRZE ADRIA HOTEL HARMONY***/21
WCZASY W CZARNOGÓRZE ADRIA HOTEL HARMONY***/22
WCZASY W CZARNOGÓRZE ADRIA HOTEL HARMONY***/23
WCZASY W CZARNOGÓRZE ADRIA HOTEL HARMONY***/24
WCZASY W CZARNOGÓRZE ADRIA HOTEL HARMONY***/25
WCZASY W CZARNOGÓRZE ADRIA HOTEL HARMONY***/26
WCZASY W CZARNOGÓRZE ADRIA HOTEL HARMONY***/27
WCZASY W CZARNOGÓRZE ADRIA HOTEL HARMONY***/28
WCZASY W CZARNOGÓRZE ADRIA HOTEL HARMONY***/29
WCZASY W CZARNOGÓRZE ADRIA HOTEL HARMONY***/30
WCZASY W CZARNOGÓRZE ADRIA HOTEL HARMONY***/31
WCZASY W CZARNOGÓRZE ADRIA HOTEL HARMONY***/32
WCZASY W CZARNOGÓRZE ADRIA HOTEL HARMONY***/33
WCZASY W CZARNOGÓRZE ADRIA HOTEL HARMONY***/34

Terminy

23.06 pt. - 04.07.2023 wt. / 12 dni
Transport: przystanek - SRC
Plac Długosza Racibórz
X
autokar Racibórzi
Pokój: QUAD Kod pokoju: QUAD
Opis: (4-os. z osobnymi łózkami) X
opis pokojui
Wyżywienie: HB (śniadania i obiadokolacje)
3 190 zł / os. wybierz
23.06 pt. - 04.07.2023 wt. / 12 dni
Transport: przystanek - SRC
Plac Długosza Racibórz
X
autokar Racibórzi
Pokój: TWIN Kod pokoju: TWIN
Opis: (2-os. z osobnymi łóżkami) X
opis pokojui
Wyżywienie: HB (śniadania i obiadokolacje)
3 190 zł / os. wybierz
23.06 pt. - 04.07.2023 wt. / 12 dni
Transport: przystanek - SRC
Plac Długosza Racibórz
X
autokar Racibórzi
Pokój: TRP Kod pokoju: TRP
Opis: (3-osobowy) X
opis pokojui
Wyżywienie: HB (śniadania i obiadokolacje)
3 190 zł / os. wybierz
23.06 pt. - 04.07.2023 wt. / 12 dni
Transport: przystanek - SRC
Plac Długosza Racibórz
X
autokar Racibórzi
Pokój: DBL Kod pokoju: DBL
Opis: (2-osobowy) X
opis pokojui
Wyżywienie: HB (śniadania i obiadokolacje)
3 190 zł / os. wybierz
23.06 pt. - 04.07.2023 wt. / 12 dni
Transport: przystanek - SRC
Plac Długosza Racibórz
X
autokar Racibórzi
Pokój: SGL Kod pokoju: SGL
Opis: (1-osobowy) X
opis pokojui
Wyżywienie: HB (śniadania i obiadokolacje)
3 690 zł / os. wybierz
1
z   1

Położenie

Trasa

Rozkład jazdy

w cenie
Racibórz
18:45 Plac Długosza, ,

Dopłaty i zniżki

-100 zł
za rezerwację
Klub Podróżnika Orinoko
-2 000 zł
za rezerwację
Dzieci pon. 4 lat
-700 zł
za rezerwację
Poniżej 12 lat + 2 dor.
-600 zł
za rezerwację
Poniżej 12 lat z 1 dorosłym
Proszę czekać ...